KA347 Kültürel Mirasın İzinde Bireysel Gelişim ve Farkındalık Projesi

351 defa okundu

                                    

 

                                                               

 

KÜLTÜREL MİRASIN İZİNDE BİREYSEL GELİŞİM VE FARKINDALIK

 

Proje tipi: Politika Reformuna Destek-Gençlik Diyaloğu

Proje adı: Kültürel Mirasın İzinde Bireysel Gelişim ve Farkındalık Projesi

Proje numarası: 220-1-TR01-KA347-083728

Proje ortakları: İzmir Olgunlaşma Enstitüsü(yürütücü), Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Süleyman Demirel Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi, Uşak Üniversitesi

 

Avrupa Birliği Eğitim ve Gençliği Programları Merkezi tarafından Erasmus + Hibe Programı Ulusal Gençlik Diyaloğu kapsamında ve 2020 Yılı Teklif Çağrısı döneminde hibe almaya hak kazanan “Kültürel Mirasın İzinde Bireysel Gelişim ve Farkındalık” Projesi 14-15 Ekim 2021 tarihlerinde 2 gün sürecek açılış toplantısıyla başlıyor.

Türkiye Ulusal Ajansı destekli ve İzmir Olgunlaşma Enstitüsü yürütücülüğünde gerçekleşen “KÜLTÜREL MİRASIN İZİNDE BİREYSEL GELİŞİM VE FARKINDALIK” Projesi açılış toplantısı, proje ortağı olan Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Uşak Üniversitesi, Süleyman Demirel Üniversitesi ve Akdeniz Üniversitesi değerli akademisyenleri ve temsilci öğrencilerinin katılımlarıyla İzmir Olgunlaşma Enstitüsünde gerçekleştirilecektir.

Projenin genel amacı; gençlerin, kendi kültürel ve düşünce özüne uygun bilgi ve değer anlayışı ile tutum ve davranışlar geliştirebilmelerinin desteklenmesi, öz kültürümüze ve milli değerlerimize yönelik farkındalıklarının artırılmasıdır.

Proje Açılış Toplantısı, İzmir Olgunlaşma Enstitüsü Müdürü Sayın Şule Aydın’ın konuşmalarıyla başlayıp, proje ortaklarının kurum tanıtımları ve toplantı gündemi ile devam edecektir. Programın ikinci gününde 2021 Yılı Unesco Yunus Emre ve Türkçe Yılı Kapsamında düzenlenen Sergi Açılışı gerçekleşmiştir.

                   


 

 

 

 

 

 

 


 

erasmus ile ilgili görsel sonucu

 

 

european commıssıon logo ile ilgili görsel sonucu

 

ulusal ajans logo ile ilgili görsel sonucu